• Rodzaje mydeł do rąk

  Istnieje wiele rodzajów mydeł do rąk, w tym mydło w płynie lub kostce — każde z nich ma unikatowe zalety. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, który rodzaj mydła do rąk jest właściwy dla Ciebie.
  Dowiedz się więcej »
 • Jak myć ręce

  Mycie rąk jest istotnym elementem utrzymania czystości i ochrony przed szkodliwymi bakteriami. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z instrukcją właściwego mycia rąk oraz higienicznej dezynfekcji rąk.
  Dowiedz się więcej »
 • Mydło a żel pod prysznic

  Zarówno mydło, jak i żel pod prysznic ułatwiają utrzymanie czystości i sprawiają, że codzienne mycie będzie przyjemniejsze. Ale co będzie właściwe dla Ciebie? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z przewodnikiem po najlepszych codziennych zastosowaniach mydła i żelu pod prysznic.
  Dowiedz się więcej »
 • Jak chronić się przed bakteriami i wirusami

  Ochrona siebie i otaczających nas osób przed bakteriami i wirusami nigdy nie była ważniejsza niż teraz. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z prostym, przejrzystym przewodnikiem po należytej higienie dłoni oraz usuwaniu bakterii za pomocą mydła.
  Dowiedz się więcej »
 • Jak się myć: przewodnik po higienie osobistej i właściwym braniu prysznica

  Być może bierzesz prysznic regularnie, ale czy robisz to właściwie? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z przewodnikiem po higienie osobistej oraz wskazówkami dotyczącymi mycia ciała.
  Dowiedz się więcej »